Dunajský pohár 2014/ MSR junioriek

    5. apríla 2014 sa konala medzinárodná súťaž Dunajsý pohár, ktorá bola zároveň aj otvorenými majstrovstvami Slovenska junioriek. Za náš klub sa predstavili 4 gymnastky: Alenka Učňová, Sabínka Putzová, Nika Obalová a Sofi Sihelská. Po štvorboji sa najlepšie umiestnila naša najstaršia Alenka na 6. mieste. Predviedla veľmi vyrovnaný výkon. V troch zostavách išla bez výraznej chyby. V prvej desiatke figurovala aj Sabínka, ktorá po dvoch pekných a dvoch nevydarených zostavách získala 9. umiestnenie. Po zranení a dvojtýždňovej pauze bolo vidieť, že Nicole ešte nieje úplne fit a v každej zostave bola nejaká menšia alebo väčšia chybička. Cez to všetko sa umiestnila na peknom 12. mieste. Naša najmladšia Sofi, ktorá mala premiéru v kategórií juniorky zbierala prvé skúsenosti so stuhou a väčšina zostáv jej nevyšla. V sobotu jej patrila 16. priečka. Dievčatám blahoželáme a prajeme veľa úspechov na ďalších súťažiach.

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK