Majstrovstvá Slovenska v kategórií jednotlivkýň

Na tohtoročné majstrovstvá SR sa mohlo kvalifikovať iba 10 gymnastiek z každej kategórie spomedzi všetkých klubov Slovenska. Po 2 celoštátnych kolách sa to podarilo až 5 našim dievčatám, ktoré reprezentovali náš klub v bratislavskej hale Mladosť.

Najlepšie umiestnenie dosiahla Ninka Cillingová, ktorá sa stala vicemajsterkou Slovenska v kategórií Mladšie nádeje 2010 a za zostavu bez náčinia získala zlato a za zostavu so švihadlom bronz. Natálka Gašparová po veľkých chybách obsadila 7.miesto a stala sa tak 7. najlepšou gymnastkou SR vo svojej kategórií.

V staršej kategórií 2009 nás reprezentovala Lea Potozna, ktorá sa umiestnila na 10.mieste a podarilo sa jej zlepšiť o desiatku miest z minulého roka.

Anežka Paľová v kategórií Staršie nádeje 2008 sa umiestnila na 9. mieste. Zacvičila však kužele s najvyššou známkou.

V kategórií 2007 sa podarilo opäť kvalifikovať Olivií Bystrickej, ktorá sa umiestnila na 5.mieste. Za zostavu so švihadlom získala 2.najvyššiu známku.

Dievčatám blahoželáme a ďakujeme im aj ich trénerkám za perfektnú celoročnú prípravu a krásnu reprezentáciu nášho klubu na tak dôležitej súťaži.

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK