SLNIEČKA

Vzhľadom k pandemickej situácií sme nútení všetky tréningy prevádzkovať online formou. Tréningy obnovíme hneď ako to bude možné. Dievčatá cvičia so svojimi trénerkami doma cez zoom. V prípade, ak máte záujem skúsiť si s nami online tréning, vyplňte formulár tu.
 
Kurz SLNIEČKA pre roč. 2016 je zameraný na rozvoj všeobecných tréningových zručností a schopností. Dievčatá sa hravou formou zoznamujú s gymnastickým náčiním a trénujú si jemnú motoriku a základnú manipuláciu. Tréning slúži tiež ako základ pohybovej zručnosti a je dobrým odrazovým mostíkom pre iné športy ako je tenis, plávanie, korčuľovanie... Tréningy sú organizované bez prítomnosti rodiča, preto do nej prijímame len deti, ktoré sú schopné pracovať v kolektíve a počúvať trénerku. Tréning trvá 60 minút 1x v týždni.
 
Môžete si vybrať z dvoch nasledujúcich alternatív:
 
Každý utorok na Pionierskej
  • 17:30-18:30 

Zápisné  je 30 EUR /nenávratná suma/, plus 15 EUR mesačne.
 
Ak ste sa rozhodli prihlásiť k nám, stačí prísť kedykoľvek v čase tréningu. Po prvom tréningu dostanete prihlášku, ktorú vyplníte a v priebehu mesiaca september dostanete informácie k platbe a organizácií prostredníctvom emailu.
 

Kurz prebieha od septembra do decembra 1x v týždni a následne si ho môžete predĺžiť na ďalšie 3 mesiace.

Na tréning si nezabudnite priniesť tričko, leginy, ponožky a fľašu s vodou. Tešíme sa na Vás!

 

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK