FUNGYM (7-10 rokov)

Začíname 5. septembra! Online registrácia spustená

 
 
Kurz FUNGYM je je ako šitý pre dievčatá, ktoré majú záujem si zacvičiť modernú gymnastiku nesúťažnou formou. Sme jeden z mála klubov modernej gymnastiky v Bratislave, ktorý ponúka možnosť prísť si zacvičiť aj dievčatám, ktoré chcú začať s gymnastikou v neskoršom veku. Do tejto skupiny zaraďujeme dievčatá do 10 rokov. Tréning je zameraný na všeobecnú pohybovú prípravu, ľahký strečing a  posilovanie hravou formou s nízkou intenzitou. Dievčatá cvičia s náčiním a učia sa jednoduché cvičebné tvary.
 v týždni:

Každý piatok v ŠH na Junáckej 10 /pozor, nie nová ŠH/
  • 18:00-19:30 

Ak ste sa rozhodli prihlásiť do skupiny FUNGYM, registrujte sa online a stačí prísť kedykoľvek v čase tréningu FUNGYM. Po prvom tréningu dostanete prihlášku, ktorú vyplníte a v priebehu mesiaca september dostanete informácie k platbe a organizácií prostredníctvom emailu.
 

Na tréning si nezabudnite priniesť tričko, leginy, ponožky a fľašu s vodou. Tešíme sa na Vás!

Telocvičňa Junácka 10:

Ako sa k nám dostanete: Vojdete hlavnou bránou štadióna, odbočíte vľavo a prejdete poza Stars Auditorium /bielomodrý stan budete mať po ľavej ruke/. Po krátkej chôdzi sa dostanete medzi dve budovi. Telocvičňa je budova vľavo, kde vojdete do prvých dverí. Prosíme parkovať mimo areál, najlepšie v Poluse. Ďakujeme.

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK