FUNGYM (7-10 rokov)

Vzhľadom k pandemickej situácií sme nútení všetky tréningy prevádzkovať online formou. Tréningy obnovíme hneď ako to bude možné. Dievčatá cvičia so svojimi trénerkami doma cez zoom. V prípade, ak máte záujem skúsiť si s nami online tréning, vyplňte formulár tu.
 
 
Kurz FUNGYM je je ako šitý pre dievčatá, ktoré majú záujem si zacvičiť modernú gymnastiku nesúťažnou formou. Sme jeden z mála klubov modernej gymnastiky v Bratislave, ktorý ponúka možnosť prísť si zacvičiť aj dievčatám, ktoré chcú začať s gymnastikou v neskoršom veku. Do tejto skupiny zaraďujeme dievčatá do 10 rokov. Tréning je zameraný na všeobecnú pohybovú prípravu, ľahký strečing a  posilovanie hravou formou s nizkou intenzitou. Dievčatá cvičia s náčiním a učia sa jednoduché cvičebné tvary.
 
Tréning trvá 60 minút 1x v týždni alebo 2x v týždni. Môžete sa zapísať do oboch kurzov naraz, tréningy však prebiehajú na dvoch miestach.
 
Môžete si vybrať z dvoch nasledujúcich alternatív:
 
Každý utorok na Pionierskej
  • 18:00-19:00 

Suma je 30 Eur mesačne (1x týždenne), 40 Eur (2x týždenne).
 
Ak ste sa rozhodli prihlásiť do skupiny FUNGYM, stačí prísť kedykoľvek v čase tréningu FUNGYM. Po prvom tréningu dostanete prihlášku, ktorú vyplníte a v priebehu mesiaca september dostanete informácie k platbe a organizácií prostredníctvom emailu.
 

Kurz prebieha od septembra do decembra  a následne si ho môžete predĺžiť na ďalšie 3 mesiace.

Na tréning si nezabudnite priniesť tričko, leginy, ponožky a fľašu s vodou. Tešíme sa na Vás!

 

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK