Kvalifikácia západoslovenského kraja v základnom programe

Tohtoročnú kvalifikáciu "Západ" hostil náš klub v telocvični lekárskej fakulty. Privítali sme kluby z Bratislavy, Nitry, Novák, Zvolena, Prievidze a Novej Dedinky. Naše dievčatá nás opäť nesklamali a potvrdili, že sú špičkou vo svojej kategórií.

V kategórií 2008 nás reprezentovala Nella Velikaničová, ktorá mala svoju prvú súťažnú sezónu a umiestnila sa na krásnom 5.mieste.

Ostrielané gymnastky v kat. 2007 Tereza Gronová získala zlato a Ivana Malinovská striebro. Žofia Kovačiková sa umiestnila na nepopulárnom 4.mieste, ale za zostavu s obručou získala striebro. Diana Belanská skončila na 8.mieste.

Dáša Manasová sa umiestnila v kat.2006 na prvej priečke. Za obe zostavy získala najvyššie známky. Saskia Červenková obsadila 7.priečku.

Naša najstaršia Zdenka Mayerová získala zlato v kategórií 2005.

Z ôsmych našich pretekárok sa tak podarilo kvalifikovať až šiestim na MSR, ktoré sa budú konať 19.10. v Bardejove. Budeme im držať palce. Prajeme im veľa síl k nasledujúcej príprave.

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK