Majstrovstvá Bratislavy prípraviek

Majstrovstvá Bratislavy prípraviek každoročne ukončujú sezónu súťaží jednotlivkýň v modernej gymnastike. Aj tento rok si prišli zmerať svoje sily naše najmladšie cvičenky do starej Sokolovne. Vo všetkých 4 kategóriach sme mali svoje zastúpenie. Svoj titul majsterky Bratislavy si mohla obhájiť naša Tamarka Obložinská v najstaršej kategórií 2005. Lilly Kudlicska skončila na krásnom 7. mieste. V kategórií 2006 sa najlepšie umiestnila Eli Jakabová na zemiakovom 4. mieste a za ňou hneď o jedno miesto Ellka Kováčová. Erika Mucsková obsadila 8. priečku. V mladšej kategórií 2007 bronzovu medailu získala Saška Mičencová a na 5. mieste skončila Olívia Bystrická. Medzi úplne najmladšími gymnastkami v kategórií 2008 siedme miesto obsadila Svetlanka Polónyová. Dievčatám gratulujeme a prajeme im pekné prázdniny plné oddychu a tešíme sa na Vás na sústredení.

               

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK