Rapiďáčky rozbehli sezónu dvoma zlatami

    V sobotu 19. októbra sme zahájili novú spoločkovú sezónu v českom Veselí na Morave. Rapid sem vyslal dva pripravené tímy a to naše najmladšie 2006-07 a 2004-05, ktoré predviedli spoločné skladby bez náčinia. Vo veľkej konkurencii obstáli obe skupiny veľmi dobre. Naše najmladšie pretekárky predviedli dychvyrážajúci výkon a postarali sa tak o najvyššiu známku doobednajšieho programu. Obe predvedenia zacvičili takmer bez chyby a s náskokom 3 bodov tak zvíťazili a predbehli 11 spoločných skladieb zo Slovenska a Českej republiky. Gratulujeme menovite Erike Mucskovej, Eli Jakabovej, Elle Kováčovej, Olívii Bystrickej, Alexandre Turiničovej a Alexandre Mičencovej. Po najmladších gymnastkách nasledovala súťaž kategórie 2004, kde sa nám opäť predstavilo 12 spoločných skaldieb. Za obe predvedenia naše dievčatá získali najvyššie hodnotenie a vystúpili na najvyšší stupienok. Klára Vanovčanová, Maiara Váleková, Hana Polónyová, Lilly Kudlicska a Tamara Obložinská si zaslúžia našu pochvalu a všetkým držíme palce, aby im vyšli aj ďalšie súťaže.

 

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK