Rapiďáčky otvorili jesennú sezónu najlepšie ako sa dalo!

    Doobeda štartovali juniorky v zostave s 5 loptami v zložení: Ali, Baška, Nika, Naty, Sofi a Borka. Predviedli skvelé výkony v oboch predvedeniach! S obrovským 4-bodovým rozdielom vystúpili na najvyšší stupienok!
Poobede absolvovali po prvýkrát súťaž v spoločných skladbách naše najmenšie v zložení: Agátka, Emka, Terezka, Natálka, Sveťka a Olivka. V kategórii roč. nar. 2008 a ml. si vybojovali perfektné 2. miesto!
V kategórii roč. nar. 2007 nás reprezentovala štvorčlenná spoločná skladba v zložení: Saška, Olivka, Lili a Sofka. Svojim skvelým výkonom si bezkonkurenčne vybojovali zlaté medaile!
Ako posledné sa nám predstavili naše mladšie žiačky v zložení: Tami, Eri, Eli, Lili, Klári a Hanka. Po prvýkrát sa nám predviedli v spoločnej skladbe s náčiním, a to konkrétne so švihadlami. Baby to zvládli perfektne a s úsmevom vystúpili na najvyšší stupienok! 

Ďakujeme všetkým Rapiďáčkam za úspešný štart do spoločkovej sezónny!

Rhythmic gymnastics in Bratislava

FACEBOOK